|Aktuality|Zajímavosti|Menu

Aktuality ze světa robotiky

123456789
Technology Days představily robotiku v praxi
Pardubice už nejsou jen město proslulé v historii výrobou slavného perníku, ale v moderní době i průmyslové centrum a domov řady technologických firem, ať už v oblasti elektroniky a elektrotechniky, či aktuálně i špičkové robotiky, kterou zde reprezentuje české zastoupení firmy Stäubli.
Robotické zdění je blíže realitě
Prototyp robota od společnosti Wienerberger a partnerů míří do finále v testovací fázi. Na první stavby by měl stroj vyjet už v září tohoto roku. K zahájení sériové výroby dojde na konci roku 2023.
Čeká nás provoz bez pilotů?
Zdá se, že největší světoví výrobci komerčních letadel koketují s myšlenkou, že autonomní let s pasažéry není už otázkou, zda ano či ne, ale spíše kdy.
Continental zavedl autonomní mobilní roboty do výroby
Technologická společnost Continental na loňském veletrhu LogiMAT poprvé představila své autonomní mobilní roboty pro externí trh. Tyto AMR disponují vylepšenými i novými funkcemi a zcela novými možnostmi použití.
Přijeďte do Pardubic na Technology Days
Společnost Stäubli nabízí už potřetí možnost ponořit se do světa špičkových řešení pro nejnáročnější úlohy v robotice a automatizaci. V termínu od 6. do 8. června se v pardubickém Ideonu budou konat Technology Days 2023. Jde o firemní veletrh zaměřený na moderní průmyslové technologie doplněné o odborné přednášky.
123456789
Robotic journal