|Aktuality|Zajímavosti|Menu

Veletrhy

Přijeďte do Pardubic na Technology Days
Společnost Stäubli nabízí už potřetí možnost ponořit se do světa špičkových řešení pro nejnáročnější úlohy v robotice a automatizaci. V termínu od 6. do 8. června se v pardubickém Ideonu budou konat Technology Days 2023. Jde o firemní veletrh zaměřený na moderní průmyslové technologie doplněné o odborné přednášky.
Automatica 2023: budoucnost výroby na vlastní oči
Přijďte se podívat, jak robotika a chytrá automatizace mění budoucnost! hlásají plakáty mezinárodního veletrhu automatica, který bude 27.–30. června v Mnichově nabízet ukázky nejmodernějších automatizačních technologií a řešení.
Nábytek ve stylu Transformers
Stroje schopné se dynamicky přeměňovat, jsou dobře známé fanouškům sci-fi, jako třeba Transformers. Podobný systém už je ale realitou i ve skutečnosti. Jde o chameleóský byt s robotickým nábytkem.
Inteligentní výrobky, aplikace, řešení a služby pro digitální budoucnost průmyslu
Technologický průkopník, společnost ABB, světový dodavatel v oblasti robotiky, pohonů, elektrotechnických výrobků, průmyslové automatizace a energetiky, vás zve k návštěvě svých stánků na veletrhu AMPER 2017.
Automatizace na veletrhu Amper
Na jubilejní 25. ročník specializovaného veletrhu Amper se v letošním roce přihlásilo 600 vystavujících firem z 22 zemí světa. Tato největší středoevropská veletržní akce v oborech, jako je energetika a elektrotechnika a s nimi související automatizace přilákala v loňském roce téměř 50 tisíc návštěvníků.
Robotic journal