|Aktuality|Zajímavosti|Menu

Veletrhy

12
EMO Hannover: Zaměřeno na automatizaci
Nejnovější řešení využívání digitalizace včetně umělé inteligence se v kombinaci s robotickými systémy předvede v Hannoveru na veletrhu EMO od 18. do 23. září 2023.
Přijeďte do Pardubic na Technology Days
Společnost Stäubli nabízí už potřetí možnost ponořit se do světa špičkových řešení pro nejnáročnější úlohy v robotice a automatizaci. V termínu od 6. do 8. června se v pardubickém Ideonu budou konat Technology Days 2023. Jde o firemní veletrh zaměřený na moderní průmyslové technologie doplněné o odborné přednášky.
Automatica 2023: budoucnost výroby na vlastní oči
Přijďte se podívat, jak robotika a chytrá automatizace mění budoucnost! hlásají plakáty mezinárodního veletrhu automatica, který bude 27.–30. června v Mnichově nabízet ukázky nejmodernějších automatizačních technologií a řešení.
Nábytek ve stylu Transformers
Stroje schopné se dynamicky přeměňovat, jsou dobře známé fanouškům sci-fi, jako třeba Transformers. Podobný systém už je ale realitou i ve skutečnosti. Jde o chameleóský byt s robotickým nábytkem.
Inteligentní výrobky, aplikace, řešení a služby pro digitální budoucnost průmyslu
Technologický průkopník, společnost ABB, světový dodavatel v oblasti robotiky, pohonů, elektrotechnických výrobků, průmyslové automatizace a energetiky, vás zve k návštěvě svých stánků na veletrhu AMPER 2017.
12
Robotic journal