|Aktuality|Zajímavosti|Menu

Rozhovory

1234
Veletrh se ve FANUCu opět rozrostl
Společnost FANUC Czech založila tradici vlastního cíleně zaměřeného miniveletrhu v květnu loňského roku, kdy uspořádala Veletrh robotických příležitostí. Na něj letos navázal další ročník od 30. května do 1. června v sídle společnosti v Horních Počernicích.
Dvě různé části stejného procesu
Při uvedení nového průmyslového kobota CR20A firmy Dobot Robotics na veletrhu Hannover Messe byla příležitost oslovit ke krátkému rozhovoru i marketingového ředitele firmy Petera Chena.
Tři oranžové dekády pod vlajkou STILL ČR
Společnost STILL je na českém trhu už 30 let, jak si připomněla na květnovém Orange Day ve své pražské centrále. A jen o pár let méně – 25, je v jejích službách obchodní ředitel a prokurista Tomáš Hnízdil.
Robot pro nás není jen anonymní stroj
Robotická divize patří ve struktuře švýcarské firmy Stäubli k nejmladším a loni oslavila 40 let od svého vzniku. Své kořeny už pevně zapustila i v ČR, kde nám její aktivity přiblížil šéf servisních služeb Pavel Malík.
Robot u stroje: Pomocné rameno v čase rychlých změn
Na technologické dny společnosti Mazak zavítal letos i Jan Van de Wouwer, Country manager firmy RoboJob pro Benelux, Francii, Španělsko a USA. Využili jsme tedy příležitost k rozhovoru o aktivitách této agilní firmy zaměřené na jeden z trendů moderní průmyslové výroby: automatizaci s využitím robotů.
1234
Robotic journal